Мој термин - прв дел - 02 11 2017

Тема: Тема: Судењето за „Диво насеље“ кое чинеше 1.300.000 евра заврши со доживотен затвор за 7 обвинети и 4 ослободени

See video

Емисии

21.02.2018 - 18:15
Темa: Арнаудов, Дамовски и Илиевски излегуваат од Шутка, Чавков останува во притвор
21.02.2018 - 18:12
Тема: Болести на крајниците Гостин: проф. д-р Марија Христова-спец. педијатар пулмолог алерголог.
21.02.2018 - 15:27
Теми: 1-Канческа-Милевска ги побара „бомбите“ од СЈО за да види дали се целосни и вистинити 2-Мостот на кој требаше да биде изградено панорамското тркало ќе се урива 3-Средба Заев-Меркел
21.02.2018 - 11:06
Гостин: Ташко Гуџов - основач на фан клубот на Реал Мадрид во Македонија